Logo Willibrord-Gymnasium

Aankondiging: 8 november MuZaDa

MuZaDa

Twee keer in het schooljaar organiseren we de traditionele Mu(ziek)Za(ng)Da(ns). Een open podium show waarbij onze Bright New Talents kunnen laten zien wat ze in huis hebben. Een variatie van solisten, danseressen, bands en alles wat gezien mag en kan worden komt tijdens deze avonden aan bod! Van de onderbouw tot de bovenbouw nemen leerlingen al jaren deel aan deze sfeervolle avond. Bij dezen bent u van harte uitgenodigd.

De eerste editie van schooljaar 2018-2019 staat gepland op donderdag 8 november. De zaal (de aula) gaat om 19:00u open en het programma start om 19:15u. Rond 21:00u sluiten we de avond af. De entree is gratis en in de pauze kunt u aan de bar een drankje halen!

Kijk hieronder voor een impressie van de vorige MuZaDa

terug naar nieuws