Logo Willibrord-Gymnasium

Congres Jongeren en Politiek op vrijdag 12 januari

Waar: Gemeentehuis Deurne

In de politiek worden veel dingen besloten die gaan over jongeren. Toch wordt de stem van jongeren niet vaak gehoord. Hoe kun je er nou voor zorgen dat je als jongere wél invloed uit kunt oefenen op je omgeving?

Die vraag staat centraal tijdens de Conferentie Jongeren en Politiek. Deze conferentie vindt plaats op 12 januari 2018, op het gemeentehuis van Deurne. De middag start om 13:30 (inloop vanaf 13:00), en is rond 15:45 afgelopen. Sprekers zijn onder andere Anouk Gielen – voorzitter van het Landelijk Aktie Komitee Scholieren – en Pauline Gerth van Wijk – landelijk secretaris van de Jonge Democraten, de jongerenorganisatie van D66

Ben je enthousiast? Geef je op via https://goo.gl/forms/MvPAmwTH4Qu6eVNK2. Ik hoop je te zien op 12 januari!

Hieronder ook de aankondiging in het Weekblad van Deurne:
http://www.weekbladvoordeurne.nl/jongeren/20180109/conferentie-jongeren-en-politiek

Hartelijke groet,

Hendrik van Hout

terug naar nieuws