Logo Willibrord-Gymnasium

Eindexamenexpositie ‘scherven brengen geluk’ in de Wieger 

Neem een exclusief kijkje in Museum de Wieger, waarbij onze eindexamenkandidaten Kunst u mee zullen nemen door theorie, proces en eindwerk.

De afgelopen drie jaren zaten vol met afwisseling, dit was ook het geval bij de kunstlessen: de ene helft online, de andere in het lokaal. Mede hierdoor viel het proces in scherven en werden ze meer dan ooit creatief uitgedaagd. Achteraf bleek dit een kans voor velen om te experimenteren met nieuwe materialen en stijlen. En nu zijn ze trots om werken geïnspireerd door verschillende kunstperiodes te presenteren: van de meesters uit de Romantiek tot de Massacultuur, die ironisch in lockdown moesten worden gemaakt.
Benieuwd hoe zij dit hebben aangepakt? Kom dan vooral kijken!

De tentoonstelling is van 11 tot 20 maart 2022, tussen 12:00 en 17:00 te zien in het Museum de Wieger.

terug naar nieuws