Logo Willibrord-Gymnasium

Etienne van Beek (4) wint Deutscholympiade

In Amsterdam vond vrijdag 23 maart de finale plaats van de nationale Deutscholympiade. In het Goethe-Institut streden twintig scholieren tegen elkaar op de onderdelen lezen, luisteren en spreken. Die laatste vaardigheid werd in de vorm van een groepspresentatie getoetst. Onder de deelnemers was ook Etienne van Beek, leerling uit klas 4. Zijn docente Duits, Olga Camps, begeleidde Etienne en heeft hem voorbereid op het examen. Na een spannende dag werden Rianne (niveau B1) en Etienne (niveau B2) als winnaar aangewezen. De twee winnaars vertegenwoordigen Nederland komende zomer in Freiburg im Breisgau tijdens de Internationale Deutscholympiade. We wensen Etienne heel veel succes bij deze Internationale wedstrijd!

Op de foto onder de beide winnaars met links Liseth de Weerd, de docente van Rianne, en rechts Olga Camps, de docente van Etienne.

terug naar nieuws