Logo Willibrord-Gymnasium

Expeditie Bright New Talent (2)

6 november is de tweede Expeditie Bright New Talent geweest. Veel leerlingen uit groep 8 hebben kennis gemaakt met Debatteren, Science, Wiskunde, Muziek, Grieks, Kunst en Lichamelijke opvoeding. Inschrijven voor de laatste Expeditie op 11 december kan nog steeds. Ook als je niet eerder bent geweest. Klik hier om je in te schrijven.

Veel deelnemers willen graag de opdracht van wiskunde met coördinaten nog inleveren. Dat kan voor ook nog tijdens de volgende Expeditie op woensdag 11 december! Wil je opdracht maken en heb je het werkblad niet (meer), deze kan je hier downloaden. Dus ook als je niet de wiskundeles hebt gevolgd, kan je de opdracht maken en inleveren! Verbind de punten en maak er een kunstwerk van. Denk eraan je naam erop te zetten. Voor de mooiste uitvoeringen worden op de Open Dag op 31 januari prijzen beschikbaar gesteld.

terug naar nieuws