Logo Willibrord-Gymnasium

Festi Willi en Fame jr.

Na afloop van de lessen en de toetsweek stonden 13 en 14 juli in het teken van de musical Fame Jr. en de tweede editie van Festi Willi. Met een strippenkaart voor hapjes en drankjes en een stralend zonnetje werden de leerlingen verwelkomd op het festivalterrein, waar dj Rowan al een gezellig feestje aan het bouwen was.  

Er was een divers programma met optredens van gitarist Tren, leerlingenbands Frantically en East Bound én de Docentenband. In het Kunstbos was o.a. een ‘route du surréalisme’ uitgezet en kon je een karikatuur (laten) tekenen. Op de Bosstage was ruimte voor kleine optredens, improvisatie en karaoke. 

Leef! Deurne zorgde voor sportieve activiteiten. Ook werden via Leef! musicaldocenten ingezet: zij werkten een half jaar met 29 leerlingen uit klas 1 t/m 4 aan de musical Fame Jr. Tijdens de Nexus keuze-uren werd gerepeteerd en op 13 en 14 juli werd Fame Jr. maar liefst vier keer opgevoerd. 

terug naar nieuws