Logo Willibrord-Gymnasium

Isa (leerjaar 4) bij De Kindertelefoon

In Nederland bestaat er De Kindertelefoon: een telefonische hulpdienst voor kinderen. Met De Kindertelefoon kunnen kinderen en jongeren tot 18 jaar, die behoefte aan een gesprek hebben over welk onderwerp dan ook, gratis bellen. Ook kunnen zij chatten of een topic plaatsen op het forum. Kinderen en jongeren kunnen contact opnemen met De Kindertelefoon over allerlei onderwerpen of problemen waarover zij graag informatie, advies of ondersteuning willen krijgen. Bellen is gratis en anoniem. 

Isa Peters in Jongerenraad

De Kindertelefoon is niet alleen voor, maar ook een beetje door kinderen en jongeren georganiseerd. De Kindertelefoon heeft namelijk een Jongerenraad, die meedenkt en beslist over verschillende ideeën en mogelijkheden. Deze Jongerenraad bestaat uit 25 jongeren uit heel Nederland. Zij hebben 4 tot 5 keer per jaar een gezamenlijke bijeenkomst en denken daarbuiten ook nog mee over allerlei onderwerpen. 
Na een zware selectieperiode is een van onze leerlingen in de Jongerenraad gekomen:  Isa Peters uit klas 4m2.

Heb jij behoefte aan een luisterend oor, dan kun je met De Kindertelefoon bellen op 0800-0432. 

Wil je chatten of wil je meer over de Kindertelefoon weten? Kijk dan vooral even op de website.


terug naar nieuws