Logo Willibrord-Gymnasium

Kunstexpositie in de Wieger door Examenklas

OPENING DONDERDAG 30 JANUARI 19.00 UUR

Gouden tijden, slechte tijden, nee het leven spaart je niet…
Ons motto van de afgelopen 3 jaar kunst op het Willibrord gymnasium. De gouden tijden begonnen bij Hof- en burgercultuur van de Gouden eeuw naar de mooie eindwerken die later goud waard zullen zijn. Niet de herinneringen te vergeten van de gezellige en creatieve lessen samen met het kleine klasje vol vrienden. Hoewel de andere projecten geen samenhang hadden met de gouden eeuw hebben we deze toch als zodanig ervaren. Dit kwam natuurlijk mede door onze lieve docentes.
Ook slechte tijden hebben ons geteisterd. Denk aan tegenvallende creativiteit, non-stop stress, duizenden mislukte schetsjes en niet gehaalde deadlines.
Om jullie een kijkje te geven in onze afgelopen drie jaar hebben we een expositie van onze meest Gouden werken samengesteld.
Hopelijk zien we jullie allemaal bij de opening op 30 januari in Museum de Wieger, of loop een keertje binnen, de werken zullen er blijven hangen tot 2 maart.
Liefs, Kunstklas 6

terug naar nieuws