Logo Willibrord-Gymnasium

Leerlingen nemen deel aan internationaal debat

In debat over onderwerpen zoals hoe minderheden worden afgebeeld in de media en of de milieubewegingen zichzelf moeten associëren met de degrowth-beweging. En dit alles ook nog eens in het Engels tegen teams uit India, Schotland en Hong Kong. Zesdejaars leerlingen Emmalie Swinkels en Mirthe van Dijk gingen namens het Willibrord Gymnasium in debat tijdens de finaledag van Oxfords Schools’ op 9 maart 2024 in Oxford.

Oxfords Schools’ is de grootste debatcompetitie in Engeland voor leerlingen tussen de 14 en 18 jaar. De debatten vinden plaats in een British Parliamentary format. Vier teams van twee personen debatteren over een bepaalde stelling door middel van speeches.

Emmalie en Mirthe bereikten de ESL finale. Dit is de finale voor teams die Engels niet als eerste taal hebben.

terug naar nieuws