Logo Willibrord-Gymnasium

Leerlingen showen talenten tijdens MuZaDa

Op 13 april vindt de tweede Muziek- Zang- Dans van het jaar plaats. Tijdens dit open podium voor de kunsten, stellen de leerlingen hun talenten tentoon. Er is plaats voor alle takken van de kunst, muziek voert vaak de boventoon. Onze onder- en bovenbouw leerlingen betreden tijdens deze 2 uur durende show het podium en brengen een verrassende mix van soloacts (onder begeleiding van de docentenband), bandperformances, duetten en nog meer! De avond begint om 19:00u en eindigt rond de klok van 21:00u. De entree is gratis!

Enkele namen die reeds al bevestigd zijn!

Klas 2: Jaiden Lin (Virtuoo op de piano)
Klas 2: Tren Pouwels (virtuoos op de gitaar)
Klas 5: Lara en Imke (De beste stemmen uit de wijde omgeving)
Klas4: EastBound (Top band waar we de komende jaren nog veel van gaan horen)

terug naar nieuws