Logo Willibrord-Gymnasium

Rector-bestuurder Maurice van den Akker vertrekt

Maurice van den Akker, rector-bestuurder van het Willibrord Gymnasium heeft per 1 mei 2019 een nieuwe functie elders aanvaard. Hij gaat naar het Udens College in Uden, alwaar hij als sectordirecteur de afdeling havo/vwo gaat leiden.

Van den Akker trad op 1 maart 2016 aan als rector-bestuurder met de opdracht een vernieuwend eigentijds gymnasiaal onderwijsconcept neer te zetten. In korte tijd heeft hij samen met zijn collega’s de schouders hieronder gezet. In september 2018 is een start gemaakt met de invoering onder de naam Bright Focus Learning.

“Van den Akker is een vernieuwer en durft stappen te zetten”, aldus Theo Mennen, voorzitter van de Raad van Toezicht. “We danken hem voor zijn kartrekkersfunctie en zijn visie op modern hedendaags categoraal gymnasiaal onderwijs en vinden het jammer dat hij vertrekt. Voor het Willibrord Gymnasium is zijn vertrek een verlies, maar we zien kansen om met een nieuwe rector-bestuurder de ingeslagen weg te bestendigen én uit te bouwen”, aldus Mennen.

terug naar nieuws