Logo Willibrord-Gymnasium

Werkzaamheden Spoorwegovergang Vlierdenseweg UITGESTELD ivm vorst

Vanaf de week van 19 februari is de spoorwegovergang Vlierdenseweg – Stationsstraat enkele weken afgesloten voor alle verkeer. Dit geldt dus ook voor fietsers. Bij de spoorwegovergang vinden wegwerkzaamheden plaats.

Tijdens de werkzaamheden is het niet mogelijk om op deze plek het spoor over te steken. Fietsers kunnen het spoor wel oversteken via het overpad bij het NS-station. In de ochtendspits staan daar verkeersregelaars om alles in goede banen te leiden. Auto’s worden omgeleid via de Liesselseweg of de Binderendreef.

BUSHALTE
Door de werkzaamheden aan de Vlierdenseweg moet Busmaatschappij Connexxion haar dienstregeling aanpassen, wat in zal houden dat het tijdelijk niet meer mogelijk is om de halte Peellandcollege te bedienen. Lijn 28 zal onderstaande omleidingsroute gaan rijden en op de hoek van de Leembaan met de Jan Vermeerstraat een noodhalte plaatsen. Hierdoor moeten de scholieren helaas verder lopen van en naar school.
Deze tijdelijke situatie trachten we uiteraard zo kort mogelijk te houden.

terug naar nieuws