Logo Willibrord-Gymnasium

Uit het Eindhovens Dagblad: (geen) sfeer proeven op een Open Dag

Kiano (1c) werd ook gevraagd

„Zes jaar geleden ging ik met mijn broer naar de open dag op het Willibrord Gymnasium. Hier wilde ik naartoe. Het is een kleine school en de begeleiding is heel persoonlijk. En er hangt een goede sfeer, je maakt snel vrienden. Ik heb er geen moment spijt van gehad. Als pre-advies kreeg ik havo/vwo, maar ik heb er hard voor gewerkt om daar een vwo-advies van te maken. Het leukste moment tot nu toe was de sportdag. Jammer dat daarna veel activiteiten zijn afgelast. Een tip voor groepachters: houd er rekening mee dat je veel minder vrije tijd hebt. Je kunt nu al extra oefeningen doen om te wennen aan het huiswerk. Stel op tijd vragen. En vergeet je boeken niet mee te nemen, dat is mij ook één keer gebeurd.” (ED, 26 januari 2021). Klik hier voor een link naar het hele artikel (premium, dus mogelijk niet gratis)

terug naar nieuws