Logo Willibrord-Gymnasium

Informatieavond en expeditie Bright New Talent

INFORMATIEAVOND
Maandag 8 februari is de laatste informatieavond geweest voor leerlingen uit groep (7 en) 8 en hun ouder(s)/verzorger(s). Wilt u informatie over onze school? U kunt altijd telefonisch contact opnemen met (0493) 314802 of uw vraag stellen aan mw Lugtmeijer via a.lugtmeijer@willibrordgymnasium.nl

INSCHRIJVEN EXPEDITIE BRIGHT NEW TALENT/ HOE OVERLEEF IK DE BRUGKLAS?
Woensdag 3 maart is de gecombineerde activiteit Expeditie Bright New Talent en Hoe overleef ik de brugklas. De inschrijving daarvoor blijft gewoon mogelijk (*). We hebben weer een interessant en uitdagend programma voor leerlingen van groep 7/8.
Klik hier voor meer informatie en aanmelden.

(*) Als je je hebt ingeschreven voor de expeditie van 6 januari, moet je je opnieuw inschrijven voor 3 maart.

terug naar nieuws